Tüm Dünyanın Güzelliğine Hayran Olduğu Victoria’s Secret Meleği Barbara Palvin’in Güzellik Sırları

1993 doğumlu Macar model Barbara Palvin, güzelliği ve fiziğiyle tüm dünyanın beğenerek takip ettiği bir model. Instagram’da 20 milyon takipçisi olan güzel modelin güzellik sırları da bu yüzden bi’ hayli merak edilmekte. Peki Palvin’in güzellik sırrı nedir? Detaylar içerikte!

Aslen Macaristanlı olan Barbara Palvin, kusursuz fiziği ve güzelliğiyle tüm dünyanın beğenerek takip ettiği modellerden biri.

Palvin yaklaşık 5 yıldır birlikte olduğu Dylan Sprouse ile geçtiğimiz ay evlendi. Düğününde giydiği sade ve şık gelinliğiyle sosyal medya kullanıcılarından tam puan aldı.

Daha önce Serenay Sarıkaya ile bir reklam filminde rol alan Barbara Palvin, ”Serenay, gerçek hayatta filmlerde ya da çekimlerde göründüğünden çok daha güzel” demişti.

Palvin’in keşfedilme hikayesi de oldukça ilginç. 1993 doğumlu model, 2006 yılında Macaristan’daki evinin bahçesinde gündelik işleriyle uğraşırken fark edildi ve kendisini bir anda kameralar karşısında buldu.

İtalya merkezli bir moda evi tarafından güzellik elçisi seçilen yıldız, ”Victoria’s Secret meleği olmak her zaman hayalimdi” dedi.

Sosyal medyada epey aktif olan Barbara Palvin’in Instagram’da 20 milyona yakın takipçisi var.

Durum böyleyken güzelliğinin sırrı da hayranları tarafından çok merak edilen bir konu. Palvin, güzelliğinin sırrının pahalı krem ya da kozmetik ürünlerinden gelmediğini söylüyor. Onun sırrı bambaşka…

Barbara Palvin, “Anneannemin bana nasihat ettiği gibi cildimin cansız ve gri görünmesini engellemek için günde bir bardak süt içiyorum” dedi.

Ayrıca “Annemin hep yapmamı söylediği gibi günde iki kez yüzümü soğuk suyla yıkıyorum” dedi.

Soğuk suyun gözeneklerini sıkılaştırdığını söyleyen Barbara Palvin, masaj yaptırmaya bayıldığını ve haftada 3 ya da 4 kez pilates yaptığını söyledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir