Devlet Bahçeli’den kilise saldırı mesajı: Seçimlere kadar uyanık olmalıyız

MHP lideri Devlet Bahçeli partisinin grup toplantısında konuşuyor.

Bahçeli’nin açıklamalarından başlıklar şöyle:

Yabancı uyruklu teröristlerin kısa sürede yakalanması, ilerleyen gündeler suikastın sır perdesinin aralanacak olması şüphesiz memnuniyet vericidir. Toplumsa huzurumuzu bozmak asayiş ve güvenliğimizi bulandırmak amacıyla zehir ve zillet saçan Türkiye düşmanları hiç boş durmuyor hain emellerinden vazgeçmiyor.

31 Mart seçimlerine kadar provokasyon ortamını canlı tutmayı ve ülkemizin sinir uçlarıyla oynamayı planlayan karanlık ellere azami şekilde uyanık olmalıyız. Milli birlik ve dirliğimizi kundaklamayı hedefleyen iç ve dış husumet cephesine fırsat veremeyiz. Vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğini korumak sosyal ve ekonomik standartlarını yükseltmek devletin başlıca görevi olmakla birlikte hukukun üstünlüğünden taviz vermemek de hepimizin müşterek sorumluluğuna emanettir.

Her zaman ve her zeminde Türkiye’mizi cesaretle savunmak bizim için hayat memat konusudur. Şayet çelişkiye düşersen milli varlığımıza düşman kesilen alçakların üzerimize daha şiddetli ve daha yoğun şekilde gelmeleri açınılmazdır.

Türkiye Cumhuriyeti terör örgütlerinin organize suç şebekelerinin, çetelerin, azılı kanun kaçaklarını, uyuşturucu ve silah tacirlerinin, düzensiz göçmenlerin, kapalı devre çalışan yabancı istihbarat örgütlerinin eylem sahası, yuvalanma vahası olamaz.

Ayrıntılar geliyor…

(HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir